Symetrické tarify na optickém připojení k Internetu

NOVINKA! Představujeme SYMETRICKÉ tarify na OPTICE

Nové tarify na optice! V říjnu 2022 jsme upravili tarify pro uživatele na optických přípojkách CETIN. Hlavní změnou bylo výrazné navýšení uplinku pro koncové uživatele a to bez navýšení ceny. Výsledkem jsou tarify 250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s a 1000/500 Mb/s.

V roce 2023 jsme zařadili další revoluční tarif 2000/1000 Mb/s!

V roce 2023 jsme zařadili další revoluční tarif 2000/1000 Mb/s! Více informací v našem ceníku Optického připojení k Internetu

Adresy IPv6 k optickému připojení
Adresy IPv6 od Connectivity,cz
Kočička pro štěstí
Repeater zvýší pokrytí signálem wifi a už nebudou žádné mrtvé zóny

SYMETRICKÉ PŘIPOJENÍ, NOVÉ TARIFY NA OPTICE

Náš partner CETIN tak reagoval na zvyšující se nároky zákazníků, spojené zejména se stále rozšířenějším využitím cloud computingu, videokonferencí či streamování. Rozšíření dostupnosti optického připojení formou FTTH (fiber to the home, tedy optika až do bytu nebo kanceláře) je již několik let hlavní investiční prioritou CETINu.

Rozjezd investičního plánu s cílem připojit více než 1,3 milionu domácností rychlostí 2 Gb/s je v plném proudu, vloni plánoval CETIN dosáhnout na 135 tisíc domácností a projekty na další stovky tisíc přípojek jsou rozpracované. Abychom umožnili využít možnosti optického připojení naplno, představujeme nyní našim partnerům portfolio nových tarifů. Základní jsou tři: 250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s a 1000/500 Mb/s. V roce 2023 přibyl čtvrtý, nejrychlejší: 2000/1000 Mb/s.

Samozřejmostí je, že nové tarify, stejně jako stávající, nemají limit přenesených dat (FUP).

Tarify platí pro nové zákazníky, těm stávajícím, využívající optické přípojky CETIN, jsme je aktivovali automaticky.

I nadále společnost CETIN pokračuje v dlouhodobé snaze o zrychlování Česka, která se projevuje ve stále se zvyšující průměrně dostupné rychlosti připojení domácností v síti CETIN. Dosud největší roli hrálo zrychlování metalických přípojek, ať už zlepšením parametrů sítě nebo výstavbou DSLAMů, díky nimž se optická síť dostávala blíže ke koncovým zákazníkům. Natažení optických kabelů až do domácností je tedy dalším logickým krokem. Úprava tarifů ovšem povede zejména k razantnímu zrychlení uploadu. U nejvyššího tarifu dojde ke zvýšení na pětinásobek a u nižších na desetinásobek. Na všech optických přípojkách je dostupný download 2 Gb/s.

Adresy IPv6 k optickému i VDSL připojení

Adresa IPv6 u Optického připojení k Internetu

Aktuálně si u Optického připojení a Internetu VDSL můžete nechat přidělit statickou adresu IPv6.

Pokud by Vás zajímalo, jaké služby můžeme nabídnout na Vaší adrese, vyplňte nám poptávkový formulář, připravíme Vám nezávaznou nabídku.

Nové tarify na optice: V současné době přinášíme nové tarify na optice, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků. Tyto tarify nabízejí širokou škálu možností, které zahrnují různé rychlosti připojení a objemy dat. Naše nové tarify jsou konkurenceschopné a jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší hodnotu za peníze.

Symetrické připojení: Jednou z klíčových vlastností našich nových tarifů je symetrické připojení. To znamená, že rychlost stahování a odesílání dat je stejná. Tato funkce je ideální pro ty, kteří potřebují vysokou rychlost odesílání dat, například pro streamování videa, hraní online her nebo provozování serveru.

Co je nejlepší na našich nových tarifech, je to, že nabízíme symetrické připojení za cenu služby pro domácnosti. To znamená, že nyní můžete získat vysokorychlostní, symetrické připojení bez toho, abyste museli platit prémiové ceny. Toto je součástí našeho závazku poskytovat našim zákazníkům nejlepší možné služby za přijatelné ceny.

Vyčerpání adres IPv4

Adresní prostor IPv4 byl vyčerpán v roce 2011, kdy mezinárodní organizace IANA rozdělila poslední bloky adres regionálním správcům (RIPE, AFRINIC, APNIC, ARIN, LACNIC). V držení některých regionálních správců ještě zůstávají volné IP adresy, jejichž očekávané datum vyčerpání se liší. Jednotlivé regiony postupně přecházejí do režimu rozdělování posledního bloku /8 (kromě LACNIC který si jako poslední ponechal jen /9), který se obvykle rozděluje po menších částech a za specifických pravidel, což způsobuje zpomalení rozdělení posledních IPv4 bloků.

Předchozí odhady doby než dojde k vyčerpání adresního prostoru IPv4 se velmi široce rozcházely. Paul Wilson (ředitel APNIC) v roce 2003 uvedl, že na základě současného tempa nasazení bude dostupný prostor dostatečný do roku 2023. V září 2005 zpráva publikovaná Cisco Systems uvádí vyčerpání fondu dostupných adres pouze ve čtyřech až pěti letech.[19] V listopadu 2007 předpovídala denně aktualizovaná zpráva vyčerpání IANA fondu nepřiřazených adres na květen 2010.

Adresy IPv6 k optickému připojení

Jak vypadá IPv6 adresa

IPv4 adresu a IPv6 adresu rozlišíte na první pohled. Příkladem IPv4 adresy je 192.168.1.1, příkladem IPv6 adresy je 2001:0db8:85a3:08d3:1319:8a2e:0370:7334.

Co je IPv6

IPv6 je nový komunikační protokol sítě Internet, který umožňuje připojit 2na128, tedy více než 340 bilionů bilionů bilionů zařízení.

Connectivity.cz banner

Inovace Optického a VDSL připojení

S naším inovativním přístupem k poskytování internetového připojení posouváme hranice rychlosti a spolehlivosti pro firmy. Adresy IPv6 jsou přidělovány k našim optickým i VDSL připojením, což znamená nejen nesrovnatelnou rychlost, ale také dostatečnou kapacitu pro budoucí rozvoj. Optimalizujte svou firemní síť s širokopásmovým připojením, které nese s sebou výhody moderních technologií a zabezpečení při zachování profesionálního standardu.

Výhody adresy IPv6 pro firmy

Rozšiřujeme možnost přidělení adresy IPv6 s cílem poskytnout našim firemním klientům ještě širší možnosti a zlepšit výkonnost jejich internetového připojení. S tímto posunem nabízíme firmám stabilitu a odolnost v čele s rostoucím počtem připojených zařízení. Přijměte výhody moderních IP adres s naším optickým a VDSL připojením a buďte připraveni na digitální budoucnost, kde rychlost, kapacita a bezpečnost hrají klíčovou roli v každodenním podnikání.

Další články