HBO MAX jak na to

HBO Max - streamovací platforma obsahuje plno úžasných filmů, seriálů, dokumentů a spoustu dalšího exkluzivního obsahu

HBO Max je úplně nová streamovací platforma, která přináší ty nejlepší příběhy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a z dalších produkcí. Poprvé se tak potkávají na jednom místě.

HBO MAX logo
Connectivity.cz banner
Kočička pro štěstí
The Last Of Us HBO InternetVDSL.cz

Objevte svět HBO Max: Nejlepší filmy, Seriály a originály na dosah ruky

Plno těch nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a originálů dostupných ihned. Přesně to je streamovací služba HBO Max. Užívejte si nejúspěšnější trháky, nejznámější příběhy i exkluzivní původní tvorbu.

Služba HBO Max nabízí původní i prémiový obsah produkčních filmových a televizních studií a značek společností HBO a Warner Bros. Obsahuje také filmy od společnosti Warner Bros. Pictures a studií třetích stran, jako jsou Summit Entertainment, Universal Pictures a 20th Century Studios (poslední tři jmenovaná studia mají s HBO smlouvy platné až do roku 2022), jež stanici HBO poskytli televizní distribuční práva. Služba však neobsahuje, stejně jako její sesterské streamovací platformy HBO Go a HBO Now, produkci lineárních kanálů HBO.

HBO MAX logo 1972

Jaký je rozdíl mezi HBO GO a HBO Max

HBO Max je nástupcem platformy HBO GO, v České republice působí od počátku roku 2022, kompletně nahrazuje platformu HBO GO. Pokud máte HBO GO, nic se pro Vás nemění. Nyní už funguje jenom HBO Max. Přihlaste se k němu dosavadními údaji ke svému účtu HBO GO. Na mobilu, tabletu nebo televizi si budete muset nejdřív stáhnout aplikaci HBO Max (z App Storu, Google Play nebo jiného obchodu).

Služba představuje inovativní platformu pro streamování obsahu s neomezeným přístupem k nejlepším filmům, seriálům, dokumentům a originálním produkcím. Uživatelé mohou vychutnávat nejúspěšnější trháky, prozkoumávat nejznámější příběhy a ponořit se do exkluzivního obsahu, který nabízí široká škála produkčních filmových a televizních studií. Služba je k dispozici s prémiovým obsahem od různých filmových studií a značek, které přinášejí nejnovější a nejlepší filmy a seriály přímo k divákům. S jednoduchým a pohodlným přístupem k rozmanitému obsahu se stala jedním z oblíbených způsobů, jak objevovat a sdílet vzrušující svět filmů a televizních pořadů.

The Last Of Us HBO InternetVDSL.cz

Na jakých zařízeních můžete sledovat HBO Max

Mimo Smart televize, je možné HBO Max sledovat na iPhonu a iPadu, na telefonu nebo tabletu s Androidem, na Apple TV, Android TV, Chromecastu, Samsung TV, LG, na počítačích s Chrome OS, MacOS, Windows PC, na konzolích PS5, PS4, Xbox Series X|S a Xbox One. Postupně se přidávají další zařízení.

Connectivity.cz banner

Uživatelé se mohou těšit na nejmodernější technologické funkce, které zvyšují uživatelský zážitek při sledování oblíbených pořadů. Intuitivní rozhraní umožňuje pohodlně procházet rozsáhlým katalogem obsahu, ať už se jedná o akční thrillery, dojemné drama nebo vzrušující sci-fi. Díky personalizovaným doporučením a možnosti vytvářet vlastní seznamy přehrávání má každý uživatel možnost objevovat nové perly filmového a televizního světa, které odpovídají jeho vkusu a zájmům. Služba tak nabízí jedinečnou kombinaci kvalitního obsahu a uživatelské přívětivosti.

Postup získání přístupu k HBO Max

Platforma HBO Max je součástí hlavního balíčku MAXIMÁLNÍ u naší služby Sledování TV, dále je v doplňkových balíčcích „HBO+HBO MAX“ a „HBO MAX PACK“, které lze objednat, pokud máte hlavní balíček STARTOVACÍ nebo RODINNÝ.

Navštivte náš článek, který se věnuje novému ceníku naší digitální televize Sledování TV.

Zdroj: Connectivity.cz, HBO Max

Home Box Office logo 1973

Další články