Google usnadní plánování svatby a mnoho dalšího

6 nástrojů Google pro plánování svatby

6 nástrojů Google pro plánování svatby vám otevře brány do moderní éry svatební přípravy. Od sledování hostů po výběr ideálních míst konání – tyto nástroje vám usnadní každý krok při přípravě na váš velký den. Ponořte se do efektivního plánování svateb a využijte sílu Google k tomu, aby byla vaše svatba naprosto nezapomenutelná.

Od Gmailu po Dokumenty, zbavte se (částečně) stresu z plánování svateb pomocí těchto produktů Google. Zde si přečtěte, jak na to…

6 nástrojů Google, pro plánování svatby
Kočička pro štěstí

Máme pro vás
6 nástrojů Google pro plánování svatby

Sledujte všechny své úkoly
v Google Sheets

Google Sheets byly naším hlavním nástrojem pro sledování od začátku do konce. Vytvořili jsme více než 10 záložek, abychom mohli spravovat vše od našeho seznamu hostů až po náš rozpočet. Páry dnes mohou dokonce využívat novější funkce, jako jsou chytré čipy, které vám pomohou stáhnout všechny správné osoby, události a soubory přímo do tabulky. Díky rozevíracímu poli je obzvláště uspokojivé sledovat a odškrtávat věci ze seznamu úkolů.

Označte a filtrujte svatební e-maily v Gmailu

Kdybych se mohla vrátit v čase, založila bych si s manželem společnou e-mailovou adresu, abych zvládla záplavu e-mailů souvisejících se svatbou. S funkcemi Gmailu jsme však stále byli schopni mít své osobní schránky pod kontrolou. Nastavili jsme štítky a filtry , takže e-maily od našeho květinářství, dodavatelů jídel a dalších dodavatelů byly automaticky uspořádány do složek. 

A protože jsme obvykle řešili e-maily večer, použili jsme funkci plánovaného odesílání, takže naše odpovědi dorazily druhý den ráno, takže jsme se vyhnuli jakémukoli pozdnímu večeru tam a zpět. Vytvářeli jsme také úkoly ze všech e-mailů s termíny, snadno jsme přiřadili termíny dokončení, které se synchronizovaly s Kalendářem Google, abychom měli přehled o rozhodnutích a platbách.

6 nástrojů Google, pro plánování svatby

Porovnejte možnosti oblečení v Prezentacích Google

Prezentace Google se hodily při výběru šatů pro družičky, zvláště když jsme narazili na zeď při rozhodování o stylu a barvách. Vytvořila jsem prezentaci, abych rozložila všechny naše možnosti a přidala fotky různých kombinací šatů, které se nám líbily. Jakmile jsme viděli vše uspořádané vedle sebe, mohli jsme se rychle rozhodnout (a přistáli jsme na krásné levandulové paletce).

Plánování svatby

Spolupracujte na ceremoniálu
v Dokumentech Google

Můj manžel a já jsme chtěli opravdu osobní obřad, a tak jsme na něm spolupracovali s naším úředníkem v Dokumentech Google. Prostřednictvím komentářů a navrhovaných úprav jsme mu pomohli vetkat příběhy a další drobné podrobnosti o nás. Každý jsme také napsali své vlastní sliby v Dokumentech a podělili se o ně s přítelem, abychom mohli vkládat návrhy, dotazy a komentáře, aniž bychom se museli starat o správu verzí.

Naučte se pár tanečních pohybů na YouTube

Zatímco některé páry jdou naplno na svůj první tanec, my s manželem jsme chtěli mít jen pár tahů v rukávu. Hledali jsme tedy na YouTube „snadná první taneční svatba“ a naučili se pár kroků. Rychlý tip: Videa z YouTube můžete odesílat do zařízení Chromecast a cvičit s mnohem větší obrazovkou.

Connectivity.cz banner

Sdílejte alba a objednejte si výtisky ve Fotkách Google

Jakmile jsme získali naše profesionální fotografie, nemohli jsme se dočkat, až je budeme sdílet s rodinou a přáteli. Vytvořili jsme sdílené album ve Fotkách Google a objednali jsme si výtisky našich oblíbených momentů, které byly skvělými vánočními dárky. A díky Memories se mi občas naskytne pohled na den, když otevřu aplikaci Fotky.

Novomanželé (jako tento šťastný pár – gratulujeme!) si mohou snadno objednat výtisky svých oblíbených svatebních momentů přímo ve Fotkách Google.

Ale především naše největší rada pro plánování svatby? Zhluboka se nadechnout. Všechno se to sejde. A tyto nástroje Google mohou pomoci tento proces výrazně zjednodušit. Hodně štěstí!

Zdroj: Connectivity.czGoogle blog

Další články